İletişim: erdekapartmanyonetim@e-sahinlergroup.com

Profesyonel Apartman Yöneticiliği

Apartman ve site yöneticiliği hizmetimiz ile kendinizi hem güvende, hem rahat hissedeceksiniz. Siz sadece evinizin keyfini sürün. Geri kalan herşey bizde.

KALİTELİ TEMİZ VE HUZURLU BİR YAŞAM ALANI İÇİN YÖNETİMİMİZ HİZMETİNİZDE..

İnşaat sektörü büyüdükçe yöneticilik işi daha da önem kazandı. Aylık aidatların toplanması, çatı bakımı, asansörlerin aylık bakımı gibi pek çok gelir-gider işlerinin yapımını üstlenen yönetim şirketimiz, profesyonel çalışma şekilleriyle tüm sorunları çözüyor.

tanıyın

Apartman ve Site Yönetimimizin, binanın bakımını yapmak, çevre düzenlemesi ile ilgilenmek ve bütçeyi oluşturmak, harcamaları yapmak, gibi sorumlulukları bulunmaktadır.Yönetimimiz profesyonel çalışmalarıyla, binanızı güzelleşmesi iledairenize değer katacaktır. Sizler isteyin, biz yapalım..Karşılıklı güven ve saygı ilkeleri çerçevesinde hizmetlerimizi yürütmeye devam ediyoruz.

 

ŞAHİNLER BİNA VE SİTE YÖNETİMİ olarak BİZ, ailenizin bir parçasıymış gibi işimizi önemsiyoruz. Sizlere önemseyen felsefemizle her zaman bir adım önde başlıyoruz ve temizlik konusunda da hijyene verdiğimiz önemimizi hatırlatmak isteriz.

AMACIMIZ

Binalarınızın profesyonel bir tutumla yönetilmesidir.

Site ve Apartman Yönetim Şirketimize Ait Faaliyet Alanları

▶️ Yönetim ile ilgili genel sorunların çözümü,
▶️ Binaya ait işletme projesini hazırlamak,
▶️ İşletme defterlerini yasal çerçevede düzenlemek,
▶️ Alınacak karar ve yapılacak işlerin yasalara uygun olmasını sağlamak,
▶️ Giderlerin, binadaki konut sayısı hissesi oranında bölünerek, aidatların toplanması,
▶️ Bina yönetimi ile ilgili ortak doğalgaz, su ve elektrik gibi giderlerin ödenmesinin yapılmasını takip etmek,
▶️ Aylık gelir-gider tablosu hazırlamak,
▶️ Borç alacak çizelgesini hazırlamak,
▶️ Binalardaki iç bölüm ve dış bölüm temizliklerinin düzenli yapılmasını sağlamak, yangın tüplerinin düzenli kontrol edilmesi, varsa su depolarının bakımı, asansörlerin periyodik bakımlarını yaptırmak,
▶️ Binalar kaloriferli ise kazan bakımını ve kömür temin işlerini yaptırmak,
▶️ Ortak kullanım alanlarındaki tadilat ve onarım işlemleri için teklifler alarak bina yönetim temsilcisine sunmak ve alınan kararlar doğrultusunda gerekli tüm tadilat, bakım ve onarım işlerinin yapılmasının takibini sağlamak,
▶️ Alınacak karar ve yapılan tüm işlemlerin yasaya uygun olmasının sağlanması,
▶️ Yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarını düzenlemek.

hayatınızın içindeyiz

NEDEN SİTE YÖNETİMİ

Toplu yaşam alanlarında ortaya çıkabilecek problemlerin giderilmesi ve rutin işlerin yerine getirilmesi için gerekli olan site yönetimi, çoğu kişinin kaçındığı bir uğraştır. Adeta bir muhasebeci ve işletmeci gibi çalışması gereken site yöneticisinin sorumluluk alanı bir hayli fazla Daire sakinlerinden aidatların toplanması, binanın temizliği, varsa asansörün olası arızaları ve periyodik bakımları, gibi meseleler site yönetimi nin profesyonel ellere bırakılması gerektiğinin birkaç göstergesi.

 

Site Yönetiminde 3 Ana Hizmetten Bahsetmek Doğru Olur

➡️ Kanundan kaynaklanan görevler ve hizmetler
-Bakım, güvenlik, aidat ve temizlik takibi gibi hizmetlerdir.
➡️ Sitede yaşayan sakinlerin beklentilerinden kaynaklanan hizmetler
-Site sakinlerinin bazı talepleri olabilir. Bu talepler kabul edildiğinde yapılır ve giderler aidatlara yansıtılır.
➡️ Sitenin imajını ve marka değerini korumaktır.
-İnsanların kendilerini daha huzurlu, daha mutlu ve güvende hissettikleri, temiz ve bakımlı olması imajını korur ve dairenizin değerini artırır.

APARTMAN KARAR DEFTERİ ÖNEMİ

Apartmanla ilgili alınan bütün kararların bu deftere işlenmesi esastır. Özellikle kat maliklerini ilgilendiren alacak ve verecek gibi konularda yasal işlemlere dayanak teşkil etmesi açısından apartman karar defterinin düzenli tutulması son derece önemlidir. Bilindiği gibi apartmanlarda yılda en az bir kere toplantı yapılmaktadır. Bu toplantıda kullanılacak apartman karar defterinin nasıl tutulacağı veya nasıl hazırlanacağı ve nasıl onaylatılacağı ile ilgili bilgi ve yasal dayanak kat mülkiyeti kanununda 32. maddede yer almaktadır. Profesyonel Apartman ve Site Yönetiminin yapması gereken; özenle ve güvenle bu karar defterinehakim olmaktır.

Kurallar hepimiz için

BİNA-APARTMAN KURALLARI

Bina, apartman kuralları kat maliklerine yazılı olarak tebliğ edilen kurallar, apartman yönetimi tarafından sıklıkla denetlenmeli, kurallara uyulmadığı durumlarda gerekli uyarılar yapılmalıdır.

Bu Site Batu Medya Tarafından Hazırlanmıştır. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Kullananlar Hakkında Yasal İşlem Başlatılacaktır.