HAKKIMIZDA

Türkiye’nin En Önemli Tatil Merkezlerinden Erdek’te Tüm Yılın Yorgunluğunu Atmaya Hazırmısınız ? Güney Marmara’nın Tatil Cenneti Erdek’te yeşil ve Mavinin iç içe geçtiği Şahin Motel’de Siz Değerli Müşterilerimiz İçin Herşeyi Düşünüldü…

Altınkum Kumsalı ve Denizi, Özel ahçılarımız Tarafından Günlük Hazırlanan Lezzetleri ve Açık Büfe Kahvaltısı ile Şahin Motel Erdek’te Aileniz ile birlikte siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.

Bizi Erdek'te Diğer Tüm Tesislerden Ayrıcalıklı Kılan Değerlerimiz Siz Müşterilerimizin Tatilini Problemsizce huzurlu bir şekilde geçirmesi içindir...

Otelimiz
Yenilenen Konseptimiz ile Şahin Motel kendine ait plajı ile siz değerli müşterilerimize yeşil ile mavinin buluşma noktasında hizmet veriyoruz. Erdek’teki En İyi Pide ve Kebap salonuna sahip olan Motelimiz Erdek Merkez Çuğra Mevkiindedir. Sınırlı Sayıdaki Odalarımız İçin Rezervasyon için Geç Kalmayın !
YEŞİL BİR DOĞA İÇİNDE HUZUR DOLU BİR TATİL
24 SAAT SICAK SU
ODA KAHVALTI
ÜCRETSİZ WIRELESS
MOTELE ÖZEL PLAJ

Odalarımız
Şahin Motel’de Doğa ile İç İçe Nefes Alan Odalarımızda Siz değerli Müşterilerimizin Rahatı İçin Herşey Düşünüldü !
YEŞİL BİR DOĞA İÇİNDE HUZUR DOLU BİR TATİL
24 SAAT SICAK SU
ODA KAHVALTI
ÜCRETSİZ WIRELESS
SAÇ KURUTMA MAKİNESİ
TELEVİZYON
BANYO & WC

info@e-sahinlergroup.com

Bize Ulaşın (0266) 221 29 29

Bu Site Batu Medya Tarafından Hazırlanmıştır. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Kullananlar Hakkında Yasal İşlem Başlatılacaktır.